Apie mus

Įmonė „SPEKTRUS EU“ yra reklamos gamybos ir paslaugų įmonė, sėkmingai veikianti tarptautinėje rinkoje nuo 2010 metų. Per šį laikotarpį įmonė užsitarnavo ir puoselėja patikimos partnerės reputaciją. Reklamos komponentų gamyboje naudojamos naujos technologijos leido mūsų įmonei užimti vieną iš pirmaujančių vietų Lietuvos vidaus rinkoje. Įmonės nuolatiniai partneriai yra ne tik prekybos centrų tinklai (RIMI, IKI, NORFA, SENUKAI), bet ir kitos gamybos įmonės (metalo apdirbimo, medienos apdirbimo, naftos perdirbimo), besidominčios produkcijos plėtojimu ir pristatymu.
“SPEKTRUS EU” komanda – tai sertifikuoti specialistai, pasirengę atlikti sudėtingiausius reklamos gamybos ir paslaugų darbus, įvaldę naujausias technologijas bei įrengimus.
Šiuo metu esame pasirengę pristatyti ne vieną laiko patikrintą ir puikiomis charakteristikomis pasižymintį produktą. Vienas iš tokių produktų yra TŪRINĖS ŠVIESOS RAIDĖS (LIGHT VOLUME LETTERS).
Tūrinės šviesos raidės pasižymi išskirtiniu vaizdu, gali būti įvairiausių formų ir reprezentuoja bet kurią įmonę ar jos gaminius. Tokio tipo gaminys, pagamintas aukštos kvalifikacijos, patyrusių specialistų, neabejotinai atkreips potencialių klientų, Jūsų prekių ir paslaugų pirkėjų, praeivių dėmesį. Tūrinės šviesos raidės ypač gerai matomos tamsoje, todėl Jūsų įmonė, jos gaminama produkcija ar teikiamos paslaugos bus “matomos” ne tik dieną, bet ir tamsiuoju paros metu.
Taigi kiekvienas euras investuotas į tokio tipo iškabą ženkliai prisidės prie įmonės sėkmės ir pelno.
Savo klientams siūlome visą spektrą paslaugų, padėsiančių įgyvendinti įmonės tikslus ir norus:
• vizualinės lauko ir vidaus reklamos gamybą;
• dizainą;
• spaudą ir leidybą;
• frezavimą;
• komercinių objektų įrengimą;
• reklamos projektų derinimą;
• kitas paslaugas.
Paslaugas teikiame ir darbus atliekame visoje Lietuvoje bei už jos ribų.
Jums siūlome palankiausią darbų atlikimo terminą, kainą ir kokybę. Darbo procesuose naudojame tik moderniausius įrengimus ir tik aukštos kokybės medžiagas. Padėsime realizuoti Jūsų idėjas ir įgyvendinti įvairaus pobūdžio projektus!


Pakeiskite savo gyvenimą ir atsidurkite pasaulį, pilnam spalvų ir šilumos! Mes visada esame atviri deryboms ir sandorių sudarymui abipusiai naudingomis sąlygomis!!!